Promyšlený design. To musí splňovat interiéry, které navrhneme. Naším cílem jsou…

Obchodní prostory

... které podpoří vaši značku a kam vaši klienti rádi chodí.

Obchodní prostor na míru?

Důmyslný, barevně sladěný, vzdušný...

Perfektně vytvořený interiér v sobě odráží duši firmy. Jedinečný prostor bude vaší vizitkou pro zákazníky i zaměstnance. Odliší vás od konkurence na trhu a zákazníci si vás zapamatují. Budou se rádi vracet do prostoru, kde se cítí příjemně.

 

Starosti o váš obchodní prostor nechte nám. Mějte čas na váš byznys

Dokonale promyšlené prostředí inspiruje v zákaznících vzbuzuje důvěru. Firma se stane úspěšnější.

Správný návrh, aby k sobě vše ladilo a správně reprezentovalo firmu, může být oříšek. Navíc je tu ještě realizace, která se bez pečlivé kalkulace a zkušeného vedení může prodražit. Dohadování se s množstvím stavebních firem a řemeslníků může být velmi vyčerpávající a zdlouhavé.

Toto je náš byznys. Rádi vše vyřešíme za vás.

20 let zkušeností s realizací interiéru, který funguje. Se zárukou.

Návrhů a realizací  prostor máme za sebou opravdu hodně. Naše zkušenosti jsou nyní ve vašich službách.Víme, kde se skrývají detaily a nástrahy, které by vás mohly později překvapit. Zpracujeme profesionální návrhy a vizualizace interiéru, podle kterých si vše živě představíte.

Od začátku vše plánujeme s ohledem na váš rozpočet.

triga-predtriga-po

„JAK PŘILÁKAT VÍCE KLIENTŮ DO FIRMY“

Stahujte PDF průvodce zdarma

Zadejte své jméno a email a získejte jedinečného průvodce plného tipů a triků pro Váš domov

Vaše osobní údaje jsou v bezpečí a budou použity výhradně ke vzájemné komunikaci, dle našich Zásad zpracování osobních údajů.

Vaším snem je zákaznicky orientovaný interiér a my víme, jak na to.

Stojíte před rekonstrukcí firemního prostoru a přemýšlíte, jak to celé co nejlépe uchopit?

Je důležité, aby výsledkem byl funkční, praktický a reprezentativní interiér, který bude respektovat každodenní potřeby zákazníků i zaměstnanců. Doba se rychle mění, ale společně vytvoříme prostor, který bude nadčasový a moderní ještě mnoho dalších let:

 • Promyšlené návrhy na míru

  Naši architekti a designéři pro vás naplno využijí svých zkušeností a navrhnou vám praktické a pohodlné řešení.

 • Bohaté zkušenosti s realizacemi

  Víme, kde se dělají chyby a jak se jim vyhnout. Aplikujeme osvědčené postupy. Díky našim zkušenostem nemusíte mít starosti. Z výsledku budete nadšeni.

 • Komplexní dodávka díla

  Návrh i realizaci, vše pro vás až do konce zajistíme. Předáme vám bydlení, které je kompletní a kvalitně provedené.

 • Za dílo ručíme. Od začátku do konce.

  Co jsme navrhli, to si i pohlídáme. Dbáme na kvalitní provedení a ušetříme vám mnoho starostí.

 • Prověření řemeslníci

  Dohled nad postupem prácí obstaráme za vás. Protože nechceme zbytečné problémy, spolupracujeme s šikovnými řemeslníky, na které je spolehnutí.

 • Kvalitní dodavatelé

  Materiály vybíráme u dodavatelů u kterých jsme si jisti kvalitou a vysokou úrovní služeb.

V interiérech, které jsme navrhli, pracují úspěšné firmy

Obchodní prostor TRIGA

Investor koupil nemovitost na náměstí v Jaroměři. Oslovil nás s potřebou pomoci s návrhem rekonstrukcí prostoru – kanceláře realitní společnosti Triga s.r.o.

 

Specifikem byl klenbovitý strop, v přední části vyšší, v zadní části nízký kolem 2,3m výšky. Prostor měl skvělou polohu na náměstí.

Cílem návrhu bylo přilákat zákazníka z náměstí dovnitř a nabídnout mu reprezentativní prostor společnosti, kde se bude cítit dobře. Také bylo důležité vymyslet funkční uspořádání místností, který se skládal z hlavního vstupní prostoru, úzkou spojovací chodbou a zadní jednací místností s výhledem do zeleně.

Vstupní prostor ve tvaru obdélníku jsme zkrátili na prostor s pohodlným sezením, kobercem a na prostor s jednacími stoly s křesli. Velké prosklené plochy z průčelí lákají návštěvníky do interiéru. Závěsné kruhové osvětlení, které svým nasvícením a tvarem zdůrazňují historický strop s klenbami. Celému prostoru dominuje obložená stěna s nasvíceným logem TRIGA. Zákazník se rychle identifikuje se značkou. Prostor je vzdušný, originální a vřelý.

Spojovací chodba připomínající úzký obdélník dostala novou funkci – kuchyňku, zázemí pro občerstvení. Chodba se zadním místností byla propojena kobercem pro zjednodušení členitého prostoru. Celý prostor s kuchyňkou s nízkým stropem jsme opticky zvýšili stropním osvětlením.

Zadní jednací místnost sloužící pro uzavírání smluv měla nízký strop a obdélníkový tvar. Prostor jsme zútulnili a opticky zkrátili dvě typy koberců.

Celému prostoru dominuje velký jednací stůl se židlemi. Místnost měla výhodu krásného výhledu do zeleně s balkónem. Proto jsme navrhli francouzské okno se vstupem na balkón.

Nezapomněli jsme ani na děti – navrhli jsme dětský koutek v rohu místnosti. Prostor s klenutým stropem jsme zdůraznili stropním osvětlením. Místnost působí útulně s denním osvětlením díky otevřenému výhledu ven.

Komerční prostor, Starý Máteřov

Zadáním investora bylo navrhnout vstupní prostor bytového domu pro seniory. Prostor nebyl definovaný jak dispozičně, ani rozmístěním nábytku a osvětlením.

Společně s recepcí obsahoval otevřený prostor pro stravování, zázemí zaměstnanců, sociální zázemí a komunikačně navazoval do části s jednotkami v přízemí a do prvního patra.

Navrhli jsme dvě varianty. Jedna elegantní a druhá v kontextu s cihlovým exteriérem, kde se znovu v interiéru objevuje motiv cihly. Cílem bylo vytvořit útulný a reprezentativní prostor, kde se budou rádi setkávat příbuzní se seniory. Proto jsem k recepci navrhli prostor pro sezení naproti recepci, na který navazuje schodiště do patra. 

Společně s recepcí tvoří dominantu schodiště s nepřímým osvětlením. Interiér jsme oživili rostlinami a vhodným osvětlením. Důležité taky bylo umístit vhodné ukazatele pro snadnou orientaci v prostoru. Chodby k jednotkám byly úzké a dlouhé. Doporučili jsme osadit světlíky do stropu (střechy) v pravidelném intervalu pro denní světlo. Opticky jsme rozšířili a zkrátili chodbu přímým a nepřímým osvětlením, obklady a hlavně zónou pro odpočinek s paravány a rostlinami uprostřed chodby.

Výsledkem je útulný domov pro seniory, místo pro příjemné setkávání s členy rodiny.

Máte otázky? Jednoduše vám odpovíme.

Můžete mi navrhnout i zrealizovat interiér na klíč?

Ano, vše vám doladíme do detailů a po předání se můžete rovnou nastěhovat.

Jak probíhá spolupráce?
 1. Sejdeme se a probereme vaši představu.
 2. Dostanete od nás základní návrh s odhadem ceny, který společně podle potřeby doladíme a upřesníme.
 3. Uzavřeme s vámi smlouvu a začneme s realizací.
 4. Předáme vám hotový výsledek
Jak probíhá výběr barev a materiálů? Pomůžete mi s ním?

Ano, pomůžeme. Výběr barev a materiálů vychází z návrhu interiéru. Pomůžeme vám s výběrem u našich dodavatelů, doporučíme vám ty nejvhodnější a finální rozhodnutí je na vás.

Hrozí nějaké problémy při realizaci?

Každá stavba sebou přináší různá úskalí. S námi je ale vždy vyřešíte. Vše potřebné zařídíme za vás.

Komunikujeme s dodavateli, řemeslníky a zajistíme, aby vše dopadlo podle plánu.

Jak zajistíte, že nepřesáhneme rozpočet?

Rozpočet si určíme už na začátku a celkovou cenu pečlivě spočítáme.

 

U rekonstrukcí některé práce a materiál nelze přesně nacenit jako u novostavby. Jedná se spíše o odhady. Do celkové ceny také vstupují vícepráce, které vznikají novými řešeními způsobené po odkrytí konstrukcí. Proto  je dobré k rozpočtu připočítat 10-15% navíc. Tak získáme cenu rekonstrukce, která bude odpovídat skutečnosti.

 

Nemusíte se bát, že se realizace nesmyslně prodraží.

Co znamená "Záruka na celé dílo" ?

Dáváme vám záruku, že interiér bude podle vašich představ. Vše bude udělané kvalitně, domyšleno do detailů.

Za případné reklamace zodpovídáme a také je vyřešíme.

Spolupracujeme s osvědčenými partnery.

Máme ověřené dodavatele a řemeslníky a vše si umíme ohlídat. Kvalita odvedené práce je naší vizitkou. Poskytujeme záruku na celé dílo, od návrhu až po kompletní realizaci.

Vaše krásné interiéry jsou mým posláním. Spokojenost klientů mi vlévá energii do žil.

Kvalitu života významně ovlivňuje kvalita bydlení a pracovního prostoru. Srdcem domova nebo komerčního prostoru není obálka exteriér, ale interiér. Jde o kombinaci barev, materiálů, světla i prostoru, které musí být navrženy tak, aby jste se v prostoru cítili dobře a „jako doma“.

Když slýcháme od našich klientů s časovým odstupem jak si užívají interiéru, že se jim pořád líbí, tak nás to těší a potvrzuje to, že jdeme správnou cestou – nadčasovým pojetím.

Ruku na to, že vše dobře dopadne.​

Naši starostí je kompletní dílo.
Od kvalitního návrhu, až po finální předání hotové stavby do vašich rukou. Záleží nám na vaší spokojenosti a všemu věnujeme velkou péči.

Pokud by se přesto vyskytl jakýkoliv problém, garantujeme vám, že ho okamžitě budeme řešit. 

Jsme hrdí na vaši spokojenost a pocit pohodlí ...

Naše práce dává smysl jen v případě, že naši zákazníci jsou ve svém novém domově spokojení, cítí pohodlí a oceňují nápady, které jsme jim do interiéru zapracovali. Kouzelný je okamžik, kdy se z našich zákazníků stávají přátelé …

S grafickým návrhem rekonstrukce našich kancelářských prostor od společnosti Interiér – Koncept jsme byli naprosto spokojeni, jelikož citlivě a vkusně dokresloval charakter historického klenbového prostředí, v němž jsme následně úpravy realizovali. Moderní prvky implementované do vzniklého prostoru pak efektně celkový dojem oživily. Výsledek byl opravdu skvělý.

Viktor Beneš Procesní manažer TRIGA reality s.r.o.

První krok je jednoduchý. Stačí nám na sebe nechat kontakt...

Vaše osobní údaje jsou v bezpečí a budou použity výhradně ke vzájemné komunikaci a vyřízení vašeho dotazu nebo poptávky, dle Zásad zpracování osobních údajů.
Snímek obrazovky 2019-07-15 v 12.05.29

Chcete komfortní, promyšlený a funkční interiér? S radostí si popovídáme o vašem vysněném interiéru. S úsměvem a bez závazků.

Do formuláře vložte svůj kontakt a my se vám brzy ozveme. 

Nemůžete se dočkat?
Pak nám můžete rovnou zavolat a naplánovat si návštěvu u nás…

Interiér Koncept s.r.o.

Kancelář v Hradci Králové:
Pospíšilova 281/18
(Pilnáčkova továrna)
50003 Hradec Králové

Kancelář Pardubice:
Home City
Smilova 36
530 02 Pardubice – Zelené Předměstí

Mobil: 722 914 374
E-mail:  info@interier-koncept.cz

Veškerá práva vyhrazena © 2021 Interiér Koncept s.r.o., Hradec Králové
Mobil: 722 914 374 | E-mail: info@interier-koncept.czZásady zpracování osobních údajů